Fizinio aktyvumo piramidė Spausdinti El. paštas
Naršydama po internetą, sporto klubo "Apelsinas" tinklapyje radau štai tokią nuotaikingą ir informatyvią fizinio aktyvumo piramidę:


Ši piramidė puiki iliustracija, kad fizinio altyvumo pagrindas - gyvenimo būdas. Mums dar kartą primenami jau kone klišėmis tapę patarimai, jog sveikatą galime puoselėti mažais žingsniukais - pasirinkdami pasivaikščiojimą iki parduotuvės vietoj važiavimo automobiliu, automobilio statymą tolimesnėje aikštelėje ir pasivaikščiojimą iki darbo pėstute, lipimą laiptais vietoj važiavimo liftu, važinėjimą dviračiu, namų ruošos ar sodo darbus.

Smalsiems siūlau padaryti eksperimentą: pasirinkti bet kurią dieną ir žymėtis, kiek laiko praleidžiate sėdėdami ir judėdami, o dienos pabaigoje nupieškite savo piramidę taip, kad joje atsispindėtų, kiek laiko praleidote būdami fiziškai aktyvūs ar neakyvūs (kuo daugiau laiko, tuo didesnis plotas). Ar jūsų piramidė smailėjanti ar platėjanti į viršų? O jei stebėjimą atliksite kelias dienas, atkreipkite dėmesį, kuriomis dienomis jaučiatės geriau? Ir nuotaika kada geresnė?

Jūs galite komentuoti šita straipsnį
Vardas:
Pavadinimas:
Komentaras:


  Dar niekas nekomentavo.
RSS

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.3.0

 
Kokia valios savybė svarbiausia sportininkui
 

© 2006 — 2015 Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą