Atvirkščiai Spausdinti El. paštas

Moksliniai tyrimai rodo, kad geriausi sportininkai mažiau jaudinasi, jaučiasi labiau pasitikintys savimi ir jiems į galvą ateina mažiau neigiamų minčių.

Skaitau ir galvoju - paprastai ši mintis suprantama taip: "Jei nori gerai pasirodyti, turi mažiau jaudintis, labiau pasitikėti savimi ir mąstyti teigiamai".

Bet štai ir kita tos pačios minties interpretacija: "Geriausi sportininkai mažiau jaudinasi, labiau pasitiki savimi ir mažiau kvaršina sau galvą neigiamomis mintimis, nes varžybų metu neturi laiko šioms pašalinėms mintims - tuo metu jų dėmesys yra visiškai sutelktas į atliekamą užduotį. Natūralu, kad ir rezultatas geras".

Grįžtu prie ankstesnio įrašo ir nusistovėjusios nuostatos "gerai žaisiu, jei gerai jausiuos" keitimo nuostata "gerai žaisiu, jei dėmesys bus sutelktas į užduotį, nepriklausomai nuo to, ar pergyvensiu, ar jausiuos gerai". (Įkvėpimo šaltinis: Gardner, Frank L., Moore,  Zella E. (2007). The Psychology of Enhancing Human Performance)

Jūs galite komentuoti šita straipsnį
Vardas:
Pavadinimas:
Komentaras:


  Dar niekas nekomentavo.
RSS

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.3.0

 
Kokia valios savybė svarbiausia sportininkui
 

© 2006 — 2015 Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą