Užrašai
Pasitikėjimas savimi Spausdinti El. paštas
2010 04 03

Prieš keletą metų rašiau treneriui laišką apie sportininkų pasitikėjimo savimi ugdymą. Prieš metus naujai jį atradau ir norėjau įdėti į Užrašus, tačiau, matyt, kažkas atitraukė mano dėmesį. Ir štai dabar vėl radau šią "špargaklę". Pasitikėjimo savimi ugdymas - tai, ką būtų galima pavadinti sporto psichologijos klasika. Originalų laišką nežymiai paredagavau ir štai jis:

Dar niekas nekomentavo.

Skaityti toliau...
 
Turiu-Noriu-Galiu Spausdinti El. paštas
2010 04 01

Visą laiką labai džiaugiuosi galimybe skaityti knygas tiek anglų, tiek rusų kalbomis. Jau ne kartą įsitikinau, kad rusai išleidžia labai vertingų knygų (neveltui jie turi 24 valandas per parą veikiančius milžiniškus knygynus).

Dar niekas nekomentavo.

Skaityti toliau...
 
Kino salė Spausdinti El. paštas
2010 03 29

Šeštadienį apsilankiau filmo "7 nuodėmės" premjeroje. Kad ir kokios asociacijos kiltų skaitant pavadinimą, nežinantys tikriausiai net ir nepagalvotų, kad tai - filmas apie moteris sportininkes. Visą savaitgalį mėginau prisiminti dar bent vieną lietuvišką filmą, susijusį su sportu, rodytą per pastaruosius kelis metus.

Dar niekas nekomentavo.

Skaityti toliau...
 
<< Pradėti < Prieš 1 2 3 4 5 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 40 - 52 iš 61
Kokia valios savybė svarbiausia sportininkui
 

© 2006 — 2015 Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą