Užrašai
Virtualūs seminarai: nesėkmės baimė Spausdinti El. paštas
2021 04 21

Dažnai tėveliai kreipiasi pastebėję, kad jų sportuojantys vaikai ar jaunuoliai labai pergyvena priešš artėjančias svarbias varžybas, atranką ar kokį kitą įvykį. Kartais pokalbis pasisuka apie prieššvaržybinį nerimą, o kartais kalbame platesne tema - apie nesėkmės baimę.

 

Tai paskatino įgyvendinti seną sumanymą - paruoššti virtualų seminarą tėveliams apie vaikų patiriamą nesėkmės baimę sporte. Visus norinčius kviečiu registruotis, užpildant registracijos formą.

 

Dar niekas nekomentavo.

Skaityti toliau...
 
Mano aukso medalis Spausdinti El. paštas
2015 08 05

Valio! Gavau aukso medalį už sėkmingai atliktą Sporto psichologijos testą Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) interaktyvioje švietėjiškoje platformoje. Dabar jūsų eilė!

Dar niekas nekomentavo.

Skaityti toliau...
 
Tikimybių teorija: "taikli ranka" Spausdinti El. paštas
2015 08 05

Mūsų protas turi neįtikėtiną polinkį įžvelgti dėsningumus ir priežastingumą; taip pat ir ten, kur veikia atsitiktinumai. Be to, kartais jis visiškai nepaklūsta logikai bei remiasi įspūdžiu. Tai savo knygoje "Mąstymas, greitas ir lėtas" įvairiais pavyzdžiais iliustruoja D. Kahneman.

Dar niekas nekomentavo.

Skaityti toliau...
 
<< Pradėti < Prieš 1 2 3 4 5 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 1 - 13 iš 61
Kokia valios savybė svarbiausia sportininkui
 

© 2006 — 2015 Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą